E-brigada.cz

Informační web o brigádách a brigádnících.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Video Příspěvky

Všechna videa

Výdělek online

Jestli máte své vlastní webové stránky můžete vydělávat online pomocí affiliate. Prodávat tak můžete s určitou provizí například erotické pomůcky od známeho sexshopu s luxusním zbožím sexshop DeLuxe. Z dalšího segmentu můžete nabízet na svých stránkách například dětské kočárky a další zboží pro miminka a děti.

RSS novinky

Obchodní zástupce galanterie - Vysočina / Morava 02/01/2016

Společnost působící v textilním průmyslu přijme obchodní zástupkyni pro prodej přízí pro ruční pletení – místo výkonu cca 100km v okolí bydliště pro oblasti Vysočina a Morava: prodej vln, přízí, galanterie a potřeb pro pletení a ruční práce do spolupracujících...

Dlouhodobá výpomoc v maloobchodním řetězci - 100 Kč/hod. 01/06/2016

Pro významný maloobchodní řetězec nabízející sortiment potravin i nepotravin hledáme dlouhodobé brigádníky na pozici pokladní/manipulant.   Vašim úkolem bude: příprava prodejní plochy, doplňování prodejního sortimentu, a práce na pokladně.

Kompletační práce - 110 Kč/hod - Loděnice u Prahy 02/05/2016

Pro našeho významného klienta, polygrafickou a výrobní společnost, hledáme brigádníky na kompletační a balící práce. Doprava na pracoviště: z metra Zličín cca 20 min. nebo z metra Nemocnice Motol cca 35 min. autobusem Náplň práce: kompletace zboží do krabiček, polepování...

Prodavačka v galanterii 01/29/2016

Pro významného klienta, působícího v textilním průmyslu, hledáme prodavačku:   Náplň práce: prodej vln, přízí, galanterie a potřeb pro pletení a ruční práce, komunikace se zákazníky, příjem a vybalení zboží v prodejně, péče o vzhled obchodu.

Více

Anketa

Kdy hledáte brigády ?

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Přihlašte se do zpravodaje portálu e-brigada.cz: